درباره ما

تجربه تیم کارن در طراحی و ساخت انواع محصولات چوبی در کنار سلیقه شما، محل زندگی و کارتان را زیبا، آرام و جذاب می کند. از مهمترین فعالیت های این مجموعه میتوان به تولید انواع محصولات چوبی اشاره نمود؛ تیم تخصصی کارن در زمینه تعمیرات کابینت، مبل، کمد دیواری، درب ورود، لاکر استخر، کابین دستشویی و … نیز فعالیت مستمر دارد.

صنایع چوب کارن

صنایع چوب کارن ” لذت بردن شما از محیط خانه ” را هدف خود قرار داده و به عنوان تولیدکننده مبل ،سرویس های خواب ،کابینت m.D.F، کابینت هایگلاس ایرانی و ترک ، کابینت ممبران شرکتی ، لامرد استخر و کمد دیواری مشغول کار است.

همه تلاش ما در صنایع چوبی کارن تلاشی صادقانه در پیگیری ساخت محصولات شیک، زیبا و مستحکم سوق داده شده و به لطف خدا در این مسیر موفق بوده است و توانسته است جوابگوی سلیقه مشتریان صنایع چوبی برای تمام سلیقه ها باشد.

از فعالیت های این مجموعه می توان به تولید انواع محصولات چوبی اعم از مبل، سرویس های خواب، کابینت m.D.F، کابینت هایگلاس ایرانی و ترک ، کابینت ممبران شرکتی، لاکر استخر و کمد دیواری را نام برد. شما بازدید کننده عزیز می توانید در بخش محصولات ما تصاویری از جدیدترین مدل های محصولات که هم اکنون در حال عرضه می باشد را مشاهده فرمائید.

صنایع چوبی کارن همچنان به دنبال رضایت هر چه بیشتر شما مشتریان محترم میباشد. هدف ما تولید محصولات باکیفیت و استاندارد , ایجاد رنگها و طرحهای متنوع در منزل و فراهم کردن محیطی دلنشین برای زندگی است.

از ویژگیهای بارز صنایع چوب کارن می توان به این نکته اشاره نمود که کلیه فرآیندهای کاری مرتبط، اعم از ساخت (نجاری)، معرق کاری(طراحی و تولید)، رنگ و مونتاژ(برنز کوبی) را در طی یک پروسه زمانبندی شده صورت داده و کلیه محصولات را در مجموعه خود تولید می نماید.

تیم تخصصی صنایع چوب کارن علاوه بر تولید محصولات چوبی، خدمات پس از فروش و تعمیرات کابینت، کمد دیواری، لاکر استخر و تعمیرات تمامی محصولات ساخته شده از چوب را ارائه میدهد.

دارای مجور فعالیت پروانه کسب از سازمان صنفی کشور