کابینت های گلاس ترک کارن

جدیدترین نمونه های کابینت های گلاس ترک محصولی از صنایع چوب کارن در گالری زیر قرار گرفته است، شما با انتخاب تصویر زیر می توانید کد محصول مورد نظر را، با تماس به شماره تلفن: ۳۳۲۸۲۷۳۷ (۰۲۱) یا شماره موبایل: ۰۹۱۲۱۰۶۸۱۸۹ به ما اعلام کنید و پس از هماهنگی کارشناسان ما از محل شما بازید کرده و محصول نهایی را به شما تحویل میدهند.

در صورتی که مدل کابینت های گلاس ترک مورد نظر در گالری موجود نبود؛ شما میتوانید هر مدلی که مدنظرتان هست را سفارش بدهید تا ما آن را در کوتاه ترین زمان برای شما طراحی و تولید کنیم. در ضمن در صورت نیاز به خدمات و تعمیرات کابینت نیز با ما تماس بگیرید.

گالری مدل های کابینت های گلاس ترک

کابینت هایگلاس ترک که نمونه ای از کابینت های ام دی اف با روکش براق هستند، امروزه بیشتر در خانه های مدرن استفاده می شود. مهمترین دلیل این مسئله زیبایی این کابینت ها می باشد. کابینت گلاس براق و صاف و صیقلی است و از این رو نمای زیبایی به آشپزخانه می دهد. به علاوه این کابینت ها از آن جایی که براق می باشند، خود می توانند منبعی از نور به شمار روند. ما در صنایع چوب کارن همواره از طرح های جدید و کاربردی کابینت های گلاس برای طراحی و ساخت این نوع کابینت استفاده میکنیم.

درباره نویسنده

کارن

صنایع چوب کارن تولید کننده محصولات چوبی: مبل، سرویس خواب، کابینت، کمد دیواری، لاکر استخر و دیگر محصولات چوبی می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.