تعمیرات مبل راحتی

مبل های راحتی از دو نوع راحتی چستر و چستر مکانیزه در طرح و رنگ مختلف تولید می‌شود، این نوع مبل‌ها با ظاهری شکیل از محبوبیت بالایی در بین خریدار برخوردار است. برای مشاهده نمونه های بیشتر بر روی این لینک کلیک نمایید. مبل‌های راحتی در انواع مختلفی تولید می‌شوند اما گاهی ممکن است آن‌ها بعد سال‌ها استفاده دچار خرابی و پارگی شوند. شاید اولین گزینه‌ای که به ذهن شما میرسد تعویض است اما با تعمیرات مبل راحتی و صرف هزینه کمتر دوباره مبلی نو خواهید داشت.

خدمات و تعمیرات مبل راحتی

هر نوعی مبلی با گذر زمان و اسهتلاک های صورت گرفته زیبایی و کارایی خود را از دست می دهد، این نوع فرسودگی های بیشتر شامل از بین رفتن رویه، آسیب دیدن بدنه و شکستگی پایه ها است.

تعمیر مبل راحتی و خدمات مربوط به آن

با توجه نیاز مشتری تیم تخصصی کارن این امکان را فراهم ساخته تا مبل های فرسوده و آسیب دیده را با کمترین هزینه و کوتاه ترین زمان تعمیر و بازسازی نماید، که این امر با توجه به اقتصادی بودن آن در کنار تنوع بخشیدن در تغییر رنگ و رو کش آن انجام می پذیرد.

خدمات مربوط به مبل های راحتی شامل:

⚒ تعویض پارچه مبل و تغییر رنگ بسته به نیاز مشتری

⚒ تعمیر ضرب دیدگی مبل

⚒ تعمیر پایه آسیب دیده

⚒ پر کردن کوسن مبل

⚒ روکش چرم

⚒ تعویض و باز سازی دسته ها

⚒ تعویض فنر ها و اسفنج های داخلی

شما می‌ توانید با یک تماس از خدمات ویژه کارن در زمینه مشاوره و راهنمایی و تعمیرات مبل راحتی بهره مند شوید. به همین منظور کلمه “مشاوره کارن” را به شماره ۰۹۱۲۱۰۶۸۱۸۹ پیامک کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

با کمترین هزینه زیبایی را به خانه خود هدیه دهید.

درباره نویسنده

کارن

صنایع چوب کارن تولید کننده محصولات چوبی: مبل، سرویس خواب، کابینت، کمد دیواری، لاکر استخر و دیگر محصولات چوبی می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.